Inspirace pro Vaše bydlení

Internetový magazín Stavimesen.cz Vám dobře poradí, jak si nejen zařídit, ale také zrekonstruovat, financovat, nebo dokonce postavit své bydlení. Vedle praktických rad a tipů se zde dočtete o moderních technologiích a novinách v oblasti stavebnictví, bytové kultury a zahrady.        

Pustili jste se do plánování, stavby, či rekonstrukce svého bydlení? Anebo jen dolaďujte vnitřní vybavení a zkrášlujete svou zahradu? Internetový magazín Stavimesen.cz je tu proto, aby přinesl inspiraci, upozornil na šikovné novinky a dobře Vám poradil.

Komplexní magazín o bydlení
Internetových portálů o bydlení je mnoho. Ovšem jen málokteré nabízejí tak komplexní pohled na otázky spojené s bydlením jako právě Stavimesen.cz, který díky různorodosti témat a čtivosti článků zaujme široké spektrum laické, ale i odborné veřejnosti.    

Vše kolem stavby i rekonstrukce
Pokud jste se rozhodli, že si sami postavíte svůj dům, jistě uvítáte seriál Stavba domu svépomocí, který Vás bude provádět celou realizací stavby, a to od fáze plánování až po samotné dokončovací práce. Díly tohoto seriálu jsou napsány tak, aby byly čtivé a dobře srozumitelný především pro laickou veřejnost. Dočtete se v nich například, nač si máte dát pozor při výběru stavebního pozemku, či při pokládání základové desky, jak probíhají vnitřní a vnější dokončovací práce. Seriál Stavba domu svémocí pamatuje také na doplňkové stavby. Když stavíme dům, uvítáme také rady, které nám pomohou vyřešit otázku financování domu, stejně jako tipy na kvalitní stavební materiály, anebo prvky, jako jsou dveře nebo okna. Majitele bytů jistě potěší články o tom, jak rekonstruovat byt, anebo jeho dílčí části.

Zařizování interiérů 
Jakmile jsme se stavbou domu konečně hotovi, přichází na řadu jeho vnitřní vybavení. Magazín o bydlení Stavimesen.cz věnuje velkou pozornost kategoriím interiéry a nábytek. Představí Vám produkty od kvalitních českých výrobců a spolehlivých dodavatelů. Fotogalerie přináší dostatek inovativních nápadů a tipů k tomu, abyste zútulnili svůj domov a cítili se vněm v nejpříjemněji. Sekce inspirace bydlení nabízí spoustu zajímavých článků například o tom, jak vymalovat byt, jak zkrášlit interiér jednotlivých místností, ale i jak prakticky vyřešit koupelnu. Koupelny však mají svou vlastní kategorii, podobně jako kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, anebo ložnice.

Pohled zvenčí
Neoddělitelnou součástí bydlení jsou také exteriéry. Na stránkách www.stavimesen.cz proto můžete nahlédnout také do nitra zahrady. Stavíte altánek? Uvažujete o realizaci pergoly? Zatoužila Vaše zahrada po jezírku či fontánce? Vybíráte nábytek na terasu? Pak určitě nalistujte www.stavimesen.cz.