Luxusní povlečení

Také si potrpíte na luxusní povlečení? Pořiďte si ložní prádlo z té nejkvalitnější bavlněné suroviny vyráběné z dlouhovlákenné ručně sbírané bavlny. 

Pro sladký spánek
Sladký spánek patří mezi stěžejní pilíře spokojeného života. Luxusní povlečení z bavlny té nejvyšší kvality je natolik příjemné, že do postele přiláká noční sovy ještě před půlnocí, a také v ní ráno déle zdrží ranní ptáčata. Pokud žehlení nepatří mezi Vaše koníčky, ideálním materiálem pro Vaše povlečení na postele je Mako Jersey. Mako satén má tu výhodu, že je mimořádně odolný vůči opotřebení.        
   
Pestrá paleta vzorů
Také rádi lenošíte v posteli a prohlížíte si přitom vzory svého povlečení? Vyberte si z pestré palety mnoha barev a krásných vzorů. S novým ročním obdobím můžete změnit nejen materiál, ale také vzor. Povlečení Amabel s drobnými kvítky na růžovém podkladě je jako stvoření pro období od jara do léta. Barevný podzim můžete přivítat v elegantním povlečení Armando, jehož vzor vyniká na krásném lesklém podkladě. A jaké vybrat ložní povlečení pro zimní spánek? Zachumlejte se do peřinek a polštářů, které mají charisma. Tedy povlečení Charisma. Přejeme Vám krásné sny. V luxusním povlečení z www.stella-ateilers.cz, které je známé svou mimořádnou kvalitou, ovečky počítat nemusíte.