Přeprava zásilek FOFR

Přepravní systém kusových a balíkových zásilek FOFR. Český přepravní systém pro přepravu zásilek s celorepublikovou působností a přímým napojením na Slovenskou Republiku.

Přepravní systém pro Vaše kusové zásilky a balíkové zásilky z domu do domu s možností volby několika přepravních režimů. Přeprava zásilek, objednat můžete pohodlně telefonicky, e-mailem, faxem nebo prostřednictvím elektronického formuláře. Díky celorepublikové působnosti systému můžeme garantovat pružnou reakci a kvalitu poskytovaných služeb v jakékoli lokalitě.

Nezáleží na tom, zda potřebujete přepravit obálku nebo zásilku o hmotnosti několika set kilogramů. U nás naleznete optimální řešení pro přepravu kusových zásilek a zároveň kompletní servis v oblasti přepravy balíků. Vaši zásilku převezmeme a v průběhu noci převezeme na centrální překladiště. Po roztřídění ji nasměrujeme do jednoho z šestnácti regionálních dep, kde bude nad ránem naložena na rozvozové vozidlo a následně doručena na určené místo. Vaše zásilka bude vždy ve správný čas tam, kde ji očekáváte.

V rámci přepravního systému spolupracuje osm silných regionálních partnerů, dlouhodobě působících na českém přepravním trhu. Léty prověřené české společnosti dlouhodobě podnikající na našem trhu jsou pro zákazníky zárukou kvalitních služeb. Díky tomu Vám můžeme nabídnout unikátní kombinaci dlouholetých zkušeností jednotlivých partnerů a zároveň výhody plynoucí z jejich vzájemné spolupráce v rámci systému.

www.fofrcz.cz