Špičkové bezpečnostní služby od profesionálů

Úroveň bezpečnostních služeb, jako je například ostraha majetku, osob, anebo detektivní služby, se významně dotýká našeho soukromí. Z tohoto důvodu je primárně důležité, aby poskytované služby byly na profesionální úrovni.

Široké portfolio služeb
Zajistit si ochranu soukromí a bezpečnost majetku je v současném světě čím dál obtížnější. Není tedy divu, že občas potřebujeme služby bezpečnostní agentury. Bezpečnostní agentura SIPADAN a.s. nabízí bezpečnostní služby týkající se administrativních, průmyslových a soukromých objektů včetně parkovacích míst. Vzhledem k vysoké kvalitě poskytovaných služeb patří mezi často a opakovaně vyhledávané subjekty. SIPADAN poskytuje bezpečnostní služby, jako je ostraha objektů a majetku, napojení na pult centrální ochrany (PCO), osobní ochrana, detektivní služby, požární ochrana, elektrovize, zabezpečovací systémy, recepční služby, ale i pořadatelské služby nebo úklidové služby, a další.  

Možnost odběru náhradního plnění
Bezpečnostní agentura SIPADAN Vám může v rámci bezpečnostní služby pomoci vyřešit povinnost zaměstnavatelů zaměstnávat občany se změněnou pracovní schopností. Jedná se o tzv. povinný podíl neboli náhradní plnění. Odběrem služeb mohou zaměstnavatelé s více než 25 zaměstnanci plnit svou povinnost dle ustanovení § 24 odst. 3b č. 435/2004 Sb. zákona o zaměstnanosti nejen pro rok 2011 a 2012.

Svěřte se profesionálům
Specialisté týmu SIPADAN operují na celém území České republiky. O bezpečnost občanů a jejich majetku v tomto prostředí pečují již takřka deset let. Vedle splnění zákonných požadavků je samozřejmostí soulad s mezinárodními normami ISO 9001:2000 a 14001EMS, stejně jako pojištění pro případ odpovědnosti za škodu vzniklou v souvislosti s předmětem podnikání u pojišťovny Kooperativa a.s. na celkovou částku 50 000 000,- Kč. Více o agentuře se dočtete na www.sipadan.cz.